Community Forge - Hamlets (7.x-1.0-rc10) - en to ca translation catalogue (87 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Payer
ca: Pagador

en: Transactions
ca: Transaccions

en: None
ca: Cap

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Galleries
ca: Galeries

en: Manage
ca: Gestiona

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Printer-friendly version
ca: Versió per a imprimir

en: submit
ca: envia

en: Page
ca: Pàgina

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Last login
ca: Darrer inici de sessió

en: Gallery
ca: Galeria

en: Random image
ca: Imatge aleatòria

en: Details
ca: Detalls

en: Members
ca: Membres

en: Getting started
ca: Començant

en: Upcoming events
ca: Propers esdeveniments

en: Other
ca: Altres

en: First name
ca: Nom

en: Both
ca: Ambdós

en: Recent comments
ca: Comentaris recents

en: Position
ca: Posició

en: Send to
ca: Enviar a

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Share
ca: Comparteix

en: Caption
ca: Subtítol

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: Visitor
ca: Visitant

en: Balance
ca: Saldo

en: Street address
ca: Adreça del carrer

en: Province / Region
ca: Provincia / Regió

en: Post Code
ca: Codi postal

en: Minutes
ca: Minuts

en: News
ca: Notícies

en: Welcome message
ca: Missatge de benvinguda

en: Menus
ca: Menús

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: Choose
ca: Tria

en: Inherit
ca: Hereta

en: Broadcast
ca: Retransmissió

en: Inherit exposed filters
ca: Hereta els filtres exposats

en: Multiple displays
ca: Múltiples vistes

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
ca: Ha d'heretar aquesta presentació els seus valors de filtres exposats de la presentació pare a la qual s'adjunta?

en: Attach before or after the parent display?
ca: Adjunta-ho abans o després de la presentació pare?

en: Select which display or displays this should attach to.
ca: Seleccioneu a quina presentació o presentacions s'ha d'adjuntar.

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ca: La icona del canal només estarà disponible a les presentacions seleccionades.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each argument you have defined in the view.
ca: Aquesta vista es mostrarà al visitar aquest camí al vostre lloc. És recomanat que el camí sigui alguna cosa com "cami/%/%/feed" o "cami/%/%/rss.xml", posant un % al camí per cada paràmetre que hàgiu definit a la vista.

en: @drupal installation complete
ca: Ha acabat la instal·lació del @drupal

en: Payee
ca: Al que se li paga

en: Serial number
ca: Número de sèrie

en: Inherit pager
ca: Hereta el paginador

en: Render pager
ca: Pàgina renderitzada

en: Render
ca: Renderitza

en: Congratulations, you installed @drupal!
ca: Felicitats, heu instal·lat el @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ca: Reviseu els missatges anteriors abans d'anar al <a href="@url">vostre nou lloc</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ca: <a href="@url">Aneu al vostre nou lloc</a>.

en: View published content
ca: Accedeix al contingut publicat

en: There is currently no content classified with this term.
ca: Actualment no hi ha cap contingut classificat amb aquest terme.

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
ca: Detalls del compte de [user:name] a [site:name] (pendent d'aprovació per part de l'administrador)

en: Account details for [user:name] at [site:name] (approved)
ca: Detalls del compte de [user:name] a [site:name] (aprovat)

en: Pending transactions
ca: Transaccions pendents

en: Should this display inherit its paging values from the parent display to which it is attached?
ca: Ha d'heretar aquesta presentació els seus valors de paginació de la presentació pare a la qual s'adjunta?

en: Balance history
ca: Historial del balanç

en: Inherit contextual filters
ca: Hereta els filtres contextuals

en: Should this display inherit its contextual filter values from the parent display to which it is attached?
ca: Ha d'heretar aquesta presentació els valors dels seus filtres contextuals de la presentació pare a la qual s'adjunta?

en: Reply to
ca: Respondre a

en: Worth
ca: Valor

en: An html table sent direct to the browser
ca: Una taula HTML enviada directament al navegador

en: Printed on @date
ca: Imprès el @date

en: Dependent transactions
ca: Transaccions dependents

en: An unrecoverable error has occurred. You can find the error message below. It is advised to copy it to the clipboard for reference.
ca: S'ha produït un error irrecuperable. Podeu trobar el missatge d'error a continuació. Es recomana copiar-lo al porta-retalls com a referència.
