Community Forge - Hamlets (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (102 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: user
pl: użytkownik

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Payer
pl: Płatnik

en: Transactions
pl: Transakcje

en: Description
pl: Opis

en: Quantity
pl: Ilość

en: None
pl: Brak

en: Country
pl: Państwo

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: Galleries
pl: Galerie

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Printer-friendly version
pl: Wersja do wydruku

en: submit
pl: Wyślij

en: Page
pl: Strona

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Gallery
pl: Galeria

en: Random image
pl: Losowe zdjęcie

en: Details
pl: Szczegóły

en: State
pl: Stan

en: Members
pl: Członkowie

en: Getting started
pl: Pierwsze kroki

en: Upcoming events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: Other
pl: Inne

en: First name
pl: Imię

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Both
pl: Oba

en: Recent comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Position
pl: Pozycja

en: Send to
pl: Wyślij do

en: Stats
pl: Statystyki

en: Street
pl: Ulica

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Share
pl: Udostępnij

en: Caption
pl: Podpis

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Visitor
pl: Odwiedzający

en: Balance
pl: Bilans

en: Street address
pl: Ulica

en: Post Code
pl: Kod pocztowy

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Minutes
pl: Minuty

en: News
pl: Aktualności

en: Menus
pl: Menu

en: Misc
pl: Różne

en: Attach to
pl: Załącz do

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Web page
pl: Strona internetowa

en: Choose
pl: Wybierz

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: Broadcast
pl: Wiadomość do grupy

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
pl: Podjęto próbę wykorzystania jednorazowego odnośnika logowania dla konta, które zostało zablokowane.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
pl: Użytkownik %name wykorzystał jednorazowy odnośnik logowania (%timestamp).

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
pl: Jednorazowy odnośnik logowania został wykorzystany. Korzystanie z niego w przyszłości nie będzie już konieczne. Należy zmienić swoje hasło.

en: You have already used this one-time login link. It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
pl: Jednorazowy odnośnik logowania został już wykorzystany. Nie ma potrzeby nadal z niego korzystać, ponieważ logowanie przebiegło pomyślnie.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to login to the site and change your password.</p>
pl: <p>Strona ta pozwala jednorazowo zalogować się do konta %user_name. Możliwość ta przestanie być dostępna z dniem %expiration_date</p><p>Poniższy przycisk umożliwia zalogowanie się i zmianę hasła.</p>

en: This login can be used only once.
pl: Te dane logowania mogą być wykorzystane tylko jednokrotnie.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
pl: Podjęto próbę wykorzystania z jednorazowego odnośnika logowania, który został już wcześniej wykorzystany, lub którego ważność wygasła. Za pomocą poniższego formularza można uzyskać nowy.

en: Inherit exposed filters
pl: Powielaj udostępnione filtry

en: Multiple displays
pl: W więcej niż jednym formacie

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
pl: Czy załącznik powinien powielać udostępnione filtry znalezione w formacie nadrzędnym?

en: Attach before or after the parent display?
pl: Załączyć przed czy po formacie nadrzędnym?

en: Select which display or displays this should attach to.
pl: Do których z powyższych formatów obecny format ma być załączony.

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
pl: Ikona kanału informacyjnego będzie dostępna tylko dla wybranych formatów widoku.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each argument you have defined in the view.
pl: Widok będzie dostępny pod podaną ścieżką witryny. Zaleca się, by wyglądała ona mniej więcej tak: "path/%/%/feed" lub "path/%/%/rss.xml" (z jednym znakiem % dla każdego z argumentów zdefiniowanych w widoku).

en: Update translations
pl: Aktualizuj tłumaczenia

en: @drupal installation complete
pl: Instalacja systemu @drupal dobiegła końca

en: Manage content
pl: Zarządzanie zawartością

en: Serial number
pl: Numer seryjny

en: Inherit pager
pl: Pobieraj ustawienia podziału na strony

en: Render pager
pl: Osobne ustawienia podziału na strony

en: Render
pl: Renderowanie

en: Congratulations, you installed @drupal!
pl: Gratulacje, system @drupal został zainstalowany!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pl: Przeczytaj powyższy komunikat zanim przejdziesz do <a href="@url">Twojej witryny</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
pl: <a href="@url">Przejdź do Twojej witryny</a>.

en: View published content
pl: Przeglądanie opublikowanej zawartości

en: There is currently no content classified with this term.
pl: W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
pl: Szczegóły konta [user:name] na stronie [site:name] (oczekiwanie na zatwierdzenie przez administratora)

en: Account details for [user:name] at [site:name] (approved)
pl: Szczegóły konta [user:name] na stronie [site:name] (zatwierdzony)

en: Make a payment
pl: Dokonaj wpłaty

en: Should this display inherit its paging values from the parent display to which it is attached?
pl: Czy ten format wyświetlania powinien dziedziczyć wartości stronicowania nadrzędnego formatu wyświetlania, do którego jest podpięty?

en: Should this display render the pager values? This is only meaningful if inheriting a pager.
pl: Czy format wyświetlania powinien generować wartości stronicowania? Jest to znaczące tylko w przypadku dziedziczenia stronicowania.

en: Inherit contextual filters
pl: Dziedziczenie filtrów kontekstowych

en: Should this display inherit its contextual filter values from the parent display to which it is attached?
pl: Czy ten format wyświetlania powinien dziedziczyć wartości filtrów kontekstowych nadrzędnego formatu wyświetlania, do którego jest podpięty?

en: Reply to
pl: Odpowiedz

en: Anything else
pl: Wszystko inne

en: Subscribe to !feed-title
pl: Subskrybuj !feed-title

en: An unrecoverable error has occurred. You can find the error message below. It is advised to copy it to the clipboard for reference.
pl: Nieodwracalny błąd. Poniżej znajduje się komunikat o błędzie. Zalecamy skopiowanie go do schowka w celu uzyskania dalszych informacji.
