Community Forge - Hamlets (7.x-1.0-rc7) - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Payer
gl: Pagador

en: Transactions
gl: Transaccións

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: Manage
gl: Xestionar

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Printer-friendly version
gl: Versión para impresión

en: submit
gl: enviar

en: Page
gl: Páxina

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Last login
gl: Último inicio de sesión

en: Gallery
gl: Galería

en: Random image
gl: Imaxe aleatoria

en: Details
gl: Detalles

en: Members
gl: Membros

en: Other
gl: Outro

en: First name
gl: Nome

en: Both
gl: Ambos

en: Recent comments
gl: Comentarios recentes

en: Position
gl: Posición

en: Send to
gl: Enviar

en: Postal code
gl: Código postal

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Caption
gl: Lenda

en: Visitor
gl: Visitante

en: Balance
gl: Saldo

en: Street address
gl: Enderezo

en: Documents
gl: Documentos

en: Welcome message
gl: Mensaxe de benvida

en: Menus
gl: Menús

en: Attach to
gl: Adxuntar a

en: Web page
gl: Páxina web

en: Report
gl: Informe

en: Username:
gl: nome de usuario

en: Inherit
gl: Herdar

en: Broadcast
gl: Difundir

en: Inherit exposed filters
gl: Herdar filtros expostos

en: Multiple displays
gl: Múltiples visualizacións

en: Attach before or after the parent display?
gl: Anexar antes ou despois da visualización pai?

en: @drupal installation complete
gl: Instalación de @drupal completa

en: Serial number
gl: Número de serie

en: Congratulations, you installed @drupal!
gl: Parabéns, vostede instalou @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
gl: Revise as mensaxes anteriores antes de visitar <a href="@url">o seu novo sitio</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
gl: <a href="@url">Visite o seu novo sitio</a>.

en: View published content
gl: Ver contido publicado

en: There is currently no content classified with this term.
gl: Actualmente non hai contido clasificado con este termo.

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
gl: Detalles da conta de [user:name] en [site:name] (pendente de aprobación administrativa)

en: Account details for [user:name] at [site:name] (approved)
gl: Detalles da conta de [user:name] en [site:name] (aprobado)

en: Inherit contextual filters
gl: Herdar filtros contextuais
