Community Forge - Hamlets (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (111 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Payer
sk: Platca

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Log
sk: Záznam

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Categories
sk: Kategórie

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Manage
sk: Spravovať

en: Event
sk: Podujatie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Printer-friendly version
sk: Verzia pre tlač

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Block
sk: Blok

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: Gallery
sk: Galéria

en: Random image
sk: Náhodný obrázok

en: Normal
sk: Normálny

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Month
sk: Mesiac

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Desc
sk: Zostupne

en: OR
sk: ALEBO

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Members
sk: Členovia

en: Getting started
sk: Pokyny pre začiatočníkov

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: here
sk: tu

en: Upcoming events
sk: Budúce udalosti

en: Other
sk: Ostatné

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Position
sk: Pozícia

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Share
sk: Zdieľanie

en: File attachments
sk: Priložené súbory

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Caption
sk: Popis

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Visitor
sk: Návštevník

en: Balance
sk: Zostatok

en: Received
sk: Prijaté

en: Street address
sk: Ulica

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Minutes
sk: Minúty

en: News
sk: Novinky

en: Welcome message
sk: Uvítacia správa

en: Menus
sk: Menu

en: Google Maps API key
sk: Kľúč Google Maps API

en: Global
sk: Globálny

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Family name
sk: Priezvisko

en: Attach to
sk: Pripojiť k

en: Offset
sk: Ofset

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Web page
sk: Web stránka

en: Contact email
sk: Kontaktný e-mail

en: Member
sk: Člen

en: Choose
sk: Vybrať

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sk: Použitému jednorazovému prihlasovaciemu odkazu už vypršala platnosť. Prosím, požiadajte o nový, pomocou formulára nižšie.

en: contact
sk: kontakt

en: Multiple displays
sk: Viacnásobné zobrazenia

en: Upcoming
sk: Chystané

en: @drupal installation complete
sk: Inštalácia @drupal je kompletná

en: Payee
sk: Príjemca

en: View full page month
sk: Zobraziť mesiac na celej stránke

en: Offer
sk: Ponuka

en: Congratulations, you installed @drupal!
sk: Gratulujeme, nainštalovali ste @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sk: Skontrolujte správu zobrazenú vyššie pred navštívením <a href="@url">vašej novej stránky</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
sk: <a href="@url">Navštívte svoju novú stránku</a>.

en: Contact @username
sk: Kontaktovať používateľa @username

en: View published content
sk: Zobraziť zverejnený obsah

en: There is currently no content classified with this term.
sk: Momentálne neexistuje žiaden obsah zaradený do tohto výrazu.

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
sk: Z tohto počitača je už k tomuto webu prihlásený iný používateľ  (%other_user). Pokúsili ste sa o použitie jednorazového odkazu pre používateľa %resetting_user. Prosím <a href="!logout">odhláste sa</a> a skúste znova.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
sk: Váš jednorazový odkaz na prihlásenie je neplatný.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
sk: Pokúsili ste sa využiť neplatný alebo už raz použitý odkaz na prihlásenie. Pomocou nižšie uvedeného formulára požiadajte prosím o nový.

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Podrobnosti o účte používateľa [user:name] na [site:name] (čaká sa na schválenie správcom)

en: Account details for [user:name] at [site:name] (approved)
sk: Podrobnosti účtu pre [user:name] na [site:name] (schválené)

en: Administrative area
sk: Administratívna oblasť

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Privacy policy
sk: Ochrana osobných údajov
