Chameleon (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Minimalist tabled theme with light colors.
ne: न्युनतम कुराहरूमात्र भएको तालिकाहरू सहितको फिका रङ्गको आवरण

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
