Chameleon (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Minimalist tabled theme with light colors.
tr: Açık renkli, tablo tabanlı minimalist bir tema.

en: Boxy tabled theme in all grays.
tr: Tablo tabanlı, kutulu ve gri renk ağırlıklı bir tema.

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
