Chameleon (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: مساعدة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Chameleon
ar: الحرباء

en: Minimalist tabled theme with light colors.
ar: سمة مجدولة بسيطة ذات ألوان فاتحة.

en: Marvin
ar: مارڤن

en: Boxy tabled theme in all grays.
ar: سمة صناديق مجدولة رمادية اللون.

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز
