Champion (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Image
hu: Kép

en: url
hu: webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: Page
hu: Oldal

en: Heading
hu: Főcím

en: Champion
hu: Bajnok
