Champion (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Image
it: Immagine

en: Text
it: Testo

en: Page
it: Pagina

en: Heading
it: Intestazione
