Character Sheet (7.x-1.10) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Message
ar: الرسالة

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Time
ar: الوقت

en: History
ar: الأرشيف

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Appearance
ar: المظهر

en: Please enter a valid username.
ar: رجاء أدخل اسم مستخدم صحيح.

en: Trigger
ar: المُطلِق
