Character Sheet (7.x-1.10) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Message
ru: Сообщение

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: Background
ru: Фон

en: Time
ru: Время

en: History
ru: История

en: Player
ru: Плеер

en: Timestamp
ru: Время

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Realm
ru: Область

en: Appearance
ru: Оформление

en: Static
ru: Статическая

en: Additional
ru: Дополнительно

en: Dynamic
ru: Динамический

en: Please enter a valid username.
ru: Пожалуйста, введите корректное имя пользователя.

en: Trigger
ru: Триггер
