Character Sheet (7.x-1.12) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Time
ne: समय

en: History
ne: इतिहास

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Appearance
ne: रूप
