Character Sheet (7.x-1.9) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Message
es: Mensaje

en: Image
es: Imagen

en: Name
es: Nombre

en: Background
es: Fondo

en: Time
es: Hora

en: History
es: Historial

en: Player
es: Reproductor

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Realm
es: Área

en: Appearance
es: Apariencia

en: Static
es: Estático

en: Additional
es: Adicional

en: Dynamic
es: Dinamico

en: Please enter a valid username.
es: Por favor, proporcione un nombre de usuario válido.

en: Trigger
es: Disparador

en: Log ID
es: ID de registro

en: Nature
es: Nalturaleza

en: Court
es: Tribunal
