Character Sheet (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: status
he: מצב

en: Hostname
he: שם שרת

en: Features
he: פיצ'רים

en: Please enter a valid username.
he: יש להזין שם משתמש תקין.
