Character Sheet (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: CCK
hi: सी सी के

en: Status
hi: अवस्था

en: Last Updated
hi: आखरी अपडेट

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Field type
hi: क्षेत्र प्रकार

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: System
hi: प्रणाली

en: Please enter a valid username.
hi: कृपया एक मान्य उपयोगकर्ता नाम दर्ज करें.
