Character Sheet (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: System
ne: प्रणाली
