Charts (7.x-2.0-beta4) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Top
lt: Viršus

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Display
lt: Rodymas

en: Area
lt: Plotas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Average
lt: Vidutinis

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Line
lt: Eilutė

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Charts
lt: Grafikai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Minimum
lt: Minimumas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Column
lt: Stulpelis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
