Charts (7.x-2.0-beta5) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Type
az: Növ

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Area
az: Sahə

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Average
az: Orta

en: Nodes
az: Materiallar

en: Maximum
az: Maksimum

en: Desc
az: azaldın

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Column
az: Sütun

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: You need at least one field before you can configure your table settings
az: Cədvəl parametrlərinizi konfiqurasiya etmək üçün sizə ən azı bir sahə lazımdır

en: - All -
az: - Hamısı -
