Charts (7.x-2.0-beta5) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Top
ne: माथि

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Color
ne: रंग

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
