Charts (7.x-2.0-rc1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Type
sr: Tип

en: more
sr: још

en: View
sr: Преглед

en: Field name
sr: Назив поља

en: Maximum
sr: Максимално

en: Color
sr: Боја

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Minimum
sr: Минимално
