Charts (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: more
gu: વધુ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Line
gu: લીટી

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ
