Charts (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Top
hy: Վերև

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Area
hy: Տարածք

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Left
hy: Ձախ

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: « first
hy: « առաջինը
