Chatblock (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: View
ne: दृश्य

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: info
ne: जानकारी
