Chatblock (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: settings
ar: إعدادات

en: Clean up
ar: إزالة

en: never
ar: أبدا

en: Text
ar: نص

en: minutes
ar: دقائق

en: Result
ar: نتيجة

en: Information
ar: معلومات

en: info
ar: معلومات
