Chatblock (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Settings
es: Configuración

en: settings
es: configuración

en: Clean up
es: Limpiar

en: View
es: Ver

en: never
es: nunca

en: Text
es: Texto

en: Messages per page
es: Mensajes por página

en: Smileys
es: Emoticonos

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: Replacement
es: Sustituto

en: seconds
es: segundos

en: minutes
es: minutos

en: Result
es: Resultado

en: send
es: enviar

en: hour(s)
es: hora(s)

en: day(s)
es: día(s)

en: week(s)
es: semana(s)

en: month(s)
es: mes(es)

en: logs
es: registros

en: Chat window height
es: Alto de la ventana de chat

en: Information
es: Información

en: info
es: información

en: year(s)
es: año(s)

en: Please select
es: Seleccione por favor

en: Timestamp format
es: Formato del sello temporal
