Chatblock (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Settings
ro: Setări

en: settings
ro: setări

en: Clean up
ro: Curăţare

en: View
ro: Afişează

en: never
ro: nicioadă

en: Smileys
ro: Zâmbete

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: seconds
ro: secunde

en: Result
ro: Rezultat

en: day(s)
ro: zi(le)

en: logs
ro: jurnale

en: Information
ro: Informații
