Circle (7.x-1.1-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: new
ne: नयाँ

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Center
ne: केन्द्र

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
