Circle (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Home
fa: خانه

en: new
fa: جدید

en: updated
fa: به‌روز شد

en: Center
fa: وسط

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Submitted by !username on !datetime
fa: ارسال شده توسط !username در !datetime

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Subscribe to @feed-title
fa: اشتراک در @feed-title
