Circle (7.x-1.2-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: new
ar: جديد

en: updated
ar: التحديث

en: Center
ar: المركز

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: You are here
ar: أنت هنا

en: !title !required
ar: ‏!title ‏!required

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Subscribe to @feed-title
ar: الاشتراك في @feed-title
