Circle (7.x-1.2-alpha1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: new
tr: yeni

en: updated
tr: güncellendi

en: Center
tr: Merkez

en: Main
tr: Ana

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Breadcrumb separator
tr: Sayfa yolu ayracı

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main Content
tr: Ana İçerik

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Subscribe to @feed-title
tr: Abone ol: @feed-title
