Circle (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: new
az: yeni

en: updated
az: yeniləndi

en: Center
az: Mərkəz

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
