Circle (7.x-1.6-rc1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: new
gu: નવું

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
