Circle (7.x-1.6-rc1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Comments
ur: تبصرے

en: new
ur: جدید

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔
