Circle (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Comments
it: Commenti

en: new
it: nuovo

en: updated
it: aggiornato

en: Center
it: Centro

en: Submitted by
it: Inviato da

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: This field is required.
it: Questo campo è obbligatorio.

en: Navigation
it: Navigazione

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: on
it: il

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Libraries
it: Librerie

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Subscribe to @feed-title
it: Iscriviti a @feed-title
