Circle (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Comments
lt: Komentarai

en: new
lt: naujas

en: updated
lt: atnaujinta

en: Center
lt: Centras

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: on
lt: -

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Subscribe to @feed-title
lt: Užsiprenumeruoti @feed-title
