Cision Block (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Read more
de: Weiterlesen

en: None
de: Keine

en: Start date
de: Startdatum

en: End date
de: Enddatum

en: Custom date format
de: Benutzerdefiniertes Datumsformat

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: Image style
de: Bildstil

en: Original Image
de: Originalbild

en: Invitation
de: Einladung
