Cision Block (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Language
az: Dil

en: Read more
az: Ətraflı

en: Tags
az: Teqlər

en: None
az: Yoxdur

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr
