Cision Block (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Tags
ro: Etichete

en: None
ro: Nimic

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Custom date format
ro: Format de dată personalizat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Image style
ro: Stil imagine
