Cision Block (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Tags
ar: وسوم

en: Categories
ar: التصنيفات

en: None
ar: لا شيء

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Newsletter
ar: النشرة

en: Image style
ar: نمط الصورة
