CiviCRM Entity (7.x-2.0-beta6) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: From
az: Kimdən

en: Location
az: Məkan

en: Full
az: Tam

en: Form
az: Forma

en: Radios
az: Radiolar
