CiviCRM Entity (7.x-2.0-beta7) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
