CiviCRM Entity (7.x-2.0-beta8) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Body
ur: متن

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
