CiviCRM Entity (7.x-2.4) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Email
ro: email

en: Contacts
ro: Contacte

en: From
ro: De la

en: Location
ro: Locaţia

en: Amount
ro: Suma

en: Provider
ro: Furnizor

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Property
ro: Proprietate

en: Full
ro: Complet

en: Display Name
ro: Nume afișat

en: The mail's subject.
ro: Subiect e-mail.

en: Discount
ro: Reducere

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Form
ro: Formular

en: Participants
ro: Participanţi

en: Radios
ro: Butoane radio

en: Contact Type
ro: Tip contact

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
