CiviCRM Starter Kit (7.x-4.4-rc9) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: @drupal installation complete
bg: @drupal инсталацията е завършена

en: Congratulations, you installed @drupal!
bg: Поздравления, Вие инсталирахте @drupal !
