CKEditor - WYSIWYG HTML editor (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: None
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Expanded
ar: موسع

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Width
ar: العرض

en: here
ar: هنا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Show
ar: عرض

en: or
ar: أو

en: Line break converter
ar: محول فواصل السطور

en: Input formats
ar: أنساق الإدخال

en: Hide
ar: إخفاء

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: clone
ar: استنساخ

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات
