CKEditor - WYSIWYG HTML editor (7.x-1.15) - en to nl translation catalogue (123 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: None
nl: Geen

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: help
nl: hulp

en: Introduction
nl: Inleiding

en: here
nl: hier

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Basic
nl: Basis

en: Default state
nl: Standaardstatus

en: Basic setup
nl: Basisinstellingen

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: Editor appearance
nl: Editor-weergave

en: Cleanup and output
nl: Opschonen en tonen

en: Editor CSS
nl: CSS van editor

en: Profile
nl: Profiel

en: You must give a profile name.
nl: Geef een profielnaam op.

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Full
nl: Volledig

en: Show
nl: Weergeven

en: or
nl: of

en: Line break converter
nl: Regeleinde-omzetter

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: API documentation
nl: API documentatie

en: Hide
nl: Verbergen

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: Profiles
nl: Profielen

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: clone
nl: dupliceren

en: XSS Filter
nl: XSS-filter

en: XSS Filter.
nl: XSS-filter

en: Switch to plain text editor
nl: Naar platte-teksteditor overschakelen

en: Switch to rich text editor
nl: Naar tekstverwerker met opmaak overschakelen

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Auto-detect language
nl: Auto-detecteer taal

en: Current path: !path
nl: Huidig pad: !path

en: Security filters
nl: Beveiligingsfilters

en: Security settings
nl: Beveiligingsinstellingen

en: Enter mode
nl: Enter modus

en: Absolute path to uploaded files
nl: Absoluut pad naar geüploade bestanden

en: Path Filter & Link To Content integration
nl: Path Filter & Link To Content integratie

en: This profile name is reserved. Please choose a different name.
nl: Deze profielnaam is gereserveerd voor andere doeleinden. Kies een andere naam.

en: The profile name must be unique. A profile with this name already exists.
nl: De profielnaam dient uniek te zijn. Er bestaat al een profiel met deze naam.

en: Troubleshooting
nl: Problemen oplossen

en: Uploading images and files
nl: Uploaden van afbeeldingen en bestanden

en: There are three ways for uploading files:
nl: Er zijn drie manieren om bestanden te uploaden:

en: By using the core upload module.
nl: Door de upload-module van Drupal zelf te gebruiken.

en: Configure the rich text editor.
nl: 'Opgemaakte tekst'-editor instellen.

en: Use theme CSS
nl: CSS van thema gebruiken

en: Define CSS
nl: CSS definiëren

en: official project page
nl: officiële projectpagina

en: CKEditor Global Profile
nl: Algemeen CKEditor-profiel

en: Always run security filters for CKEditor.
nl: Altijd de beveiligingsfilters toepassen voor CKEditor.

en: Run security filters only when CKEditor is set to start automatically.
nl: Beveiligingsfilters enkel toepassen bij automatische start van CKEditor.

en: CKEditor default
nl: CKEditor standaard

en: Select manually
nl: Selecteer handmatig

en: Color module: base
nl: Color-module: basis

en: Path to CKEditor
nl: pad naar CKEditor

en: Local path to CKEditor
nl: Lokaal pad naar CKEditor

en: for developers only
nl: alleen voor ontwikkelaars

en: Take a look at !listlink when installing CKEditor.
nl: Raadpleeg !listlink wanneer u CKEditor installeert.

en: Choose a CKEditor skin.
nl: Een CKEditor-uiterlijk kiezen

en: the list of common problems
nl: de lijst met veelvoorkomende problemen

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: Left-To-Right
nl: Links-naar-rechts

en: Right-To-Left
nl: Rechts-naar-links

en: CKFinder settings
nl: CKFinder instellingen

en: Force pasting as plain text
nl: Forceer plakken als platte tekst

en: Useful links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.
nl: Nuttige links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.

en: User's Guide
nl: Gebruikersgids

en: Administration panel
nl: Beheerpaneel

en: Content Authoring
nl: Inhoud autoriseren

en: CKEditor profiles
nl: CKEditor-profielen

en: click here to disable
nl: hier klikken om uit te schakelen

en: Add a new CKEditor profile
nl: Een nieuw CKEditor-profiel toevoegen

en: Clone the CKEditor profile
nl: Het CKEditor-profiel dupliceren

en: Edit the CKEditor profile
nl: Het CKEditor-profiel bewerken

en: Delete the CKEditor profile
nl: Het CKEditor-profiel verwijderen

en: Add the CKEditor Global profile
nl: Het algemene CKEditor-profiel toevoegen

en: Edit the CKEditor Global profile
nl: Het algemene CKEditor-profiel bewerken

en: CKEditor was not found in <code>%sourcepath</code>.
nl: CKEditor werd niet gevonden in <code>%sourcepath</code>.

en: CKEditor version could not be determined.
nl: CKEditor-versie kon niet worden bepaald.

en: You are using a feature that requires <code>$cookie_domain</code> to be set, but it is not set in your <code>settings.php</code> file (CKFinder is enabled in the !profile profile).
nl: U gebruikt een functie die vereist dat <code>$cookie_domain</code> is ingesteld, maar deze waarde is niet ingevuld in het <code>settings.php</code>-bestand (CKFinder is ingeschakeld in het !profile profiel).

en: CKEditor needs read permission to the <code>!config</code> file.
nl: CKEditor heeft leestoegang nodig op het <code>!config</code>-bestand.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. Please read the "Installing CKFinder" section in the <code>!readme</code> file carefully and add a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file.
nl: U gebruikt een functie die handmatige integratie vereist in het <code>config.php</code>-bestand. Lees het hoofdstuk 'Installing CKFinder' in het <code>!readme</code>-bestand zorgvuldig door en voeg een  <code>require_once ...</code> statement toe aan het <code>%ckfconfig</code>-bestand.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. You have added a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file, but in the wrong line.
nl: U gebruikt een functie die handmatige integratie vereist in het <code>config.php</code>-bestand. U heeft een <code>require_once ...</code> statement aan het <code>%ckfconfig</code>-bestand toegevoegd, maar op de verkeerde regel.

en: Enables CKEditor (WYSIWYG HTML editor) for use instead of plain text fields.
nl: Schakelt CKEditor (WYSIWYG HTML-editor) in voor gebruik in plaats van platte tekstvelden.

en: No CKEditor profiles found. Right now nobody is able to use CKEditor. Create a new profile below.
nl: Geen CKEditor-profielen gevonden. Hierdoor kan CKEditor door niemand gebruikt worden. U kunt hieronder een nieuw profiel aanmaken.

en: Create a new profile
nl: Een nieuw profiel aanmaken

en: All available buttons
nl: Alle beschikbare knoppen

en: Automatically detect the user language.
nl: Detecteer de taal van de gebruiker automatisch.

en: Language direction
nl: Taalrichting

en: Your CKEditor profile was updated.
nl: Het CKEditor-profiel is bijgewerkt.

en: Your CKEditor profile was created.
nl: Het CKEditor-profiel is aangemaakt.

en: CKEditor website
nl: CKEditor-website

en: By using !ckfinder (commercial), an advanced Ajax file manager.
nl: Door gebruik te maken van !ckfinder (betaald product), een geavanceerde Ajax bestandsbeheerder.

en: By using a dedicated module like !imcelink.
nl: Door gebruik te maken van een gespecialiseerde module zoals !imcelink.

en: All configuration options described in the !apidocs that cannot be easily changed in the administration area can be set in the <strong>Advanced Options</strong> section in the CKEditor profile.
nl: Alle configuraties omschreven in de !apidocs die niet eenvoudig kunnen worden gewijzigd in het beheergedeelte kunnen worden ingesteld in de sectie <strong>Geavanceerde opties</strong> in het CKEditor-profiel.

en: CKEditor documentation
nl: CKEditor-documentatie

en: !title <a href="!link" target="_blank">project page</a>
nl: !title <a href="!link" target="_blank">projectpagina</a>

en: <i>Not installed</i>
nl: <i>Niet geïnstalleerd</i>

en: CKEditor profiles can be configured in the !adminpath section. Profiles determine which options are available to users based on the input format system.
nl: CKEditor-profielen kunnen worden ingesteld in de sectie !adminpath. Profielen bepalen welke opties beschikbaar zijn voor gebruikers en zijn gebaseerd op het invoerformaatsysteem.

en: Aggregate <code>ckeditor.js</code>
nl: <code>ckeditor.js</code> aggregeren

en: Available buttons
nl: Beschikbare knoppen

en: <strong>Example:</strong> !rules
nl: <strong>Voorbeeld:</strong> !rules
