CKEditor 4 - WYSIWYG HTML editor (7.x-1.21) - en to fa translation catalogue (60 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: None
fa: هیچ

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Expanded
fa: گسترده

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Input format
fa: قالب ورودی

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Introduction
fa: معرفی

en: here
fa: اینجا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Basic
fa: پایه

en: Default state
fa: وضعیت پیش‌فرض

en: Profile name
fa: نام پروفایل

en: Editor appearance
fa: ظاهر ویرایشگر

en: Profile
fa: نمایه

en: filters
fa: فیلترها

en: Full
fa: کامل

en: Show
fa: نمایش

en: Editor width
fa: طول ویرایشگر

en: or
fa: یا

en: Line break converter
fa: مبدل تجزیه خط

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Profiles
fa: نمایه‌ها

en: Skin
fa: پوسته

en: Switch to plain text editor
fa: تغییر وضعیت به ویرایشگر ساده متن

en: Switch to rich text editor
fa: تغییر وضعیت به ویرایشگر حرفه‌ای متن

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Auto-detect language
fa: تشخیص خودکار زبان

en: Security settings
fa: تنظیمات امنیتی

en: Troubleshooting
fa: اشکال یابی

en: Rich text editor settings
fa: تنطیمات ویرایشگر حرفه‌ای متن

en: Choose a CKEditor skin.
fa: انتخاب یک پوسته برای CKEditor

en: Text formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Administer CKEditor access
fa: مدیریت دسترسی CKEditor

en: Customize CKEditor appearance
fa: سفارشی سازی ظاهر CKEditor

en: Whether or not to show the disable/enable rich text editor toggle below the textarea.
fa: تعیین کنید کلید فعال / غیرفعال سازی ویرایشگر حرفه‌ای متن در زیر ناحیه متنی نمایش داده شود یا خیر.

en: Administration panel
fa: پنل مدیریت

en: Allow users to change CKEditor settings.
fa: اجازه دادن به کاربران برای تغییر تنظیمات CKEditor

en: Allow users to customize CKEditor appearance.
fa: اجازه دادن به کاربران برای سفارشی سازی ظاهر CKEditor

en: Show the disable/enable rich text editor toggle
fa: نمایش کلید فعال / غیرفعال سازی ویرایشگر حرفه‌ای متن

en: Toolbar state on startup
fa: وضعیت نوار ابزار در هنگام شروع

en: Automatically detect the user language.
fa: بصورت خودکار زبان کاربر را تشخیص می‌دهد.

en: Should rich text editing be enabled or disabled by default in textarea fields? If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
fa: تعیین کنید ویرایشگر حرفه‌ای متن در حالت پیش فرض فعال یا غیرفعال باشد. اگر گزینه غیرفعال را انتخاب کنید، ویرایشگر حرفه‌ای متن همچنان با استفاده از انتخابگر می‌تواند فعال شود.

en: Editor interface width in pixels or percent.
fa: عرض رابط ویرایشگر به پیکسل یا درصد.
