CKEditor 4 - WYSIWYG HTML editor (7.x-1.21) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Basic
ne: सामान्य

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
