CKEditor 4 - WYSIWYG HTML editor (7.x-1.23) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: None
az: Yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Unknown
az: Naməlum

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Advanced
az: Əlavə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Basic
az: Əsas

en: Full
az: Tam

en: Show
az: Göstər

en: or
az: və ya

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Hide
az: Gizlət

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Text formats
az: Mətn formatları
