CKEditor 4 - WYSIWYG HTML editor (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: None
hy: Ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել
